Najnowsze artykuły

Artykuły sponsorowane w kampanii SEO w UK

​Pozycjonowanie w Google przynosić może znakomite efekty sprzedażowe i stanowić dla firmy główne źródło klientów. Charakterystyczny dla takich prac...

Czytaj Więcej

Najlepsze 7 oprogramowań dla handlu elektronicznego w 2020 r.

Ecommerce to szybko rozwijająca się branża - w rzeczywistości sprzedaż online wzrosła prawie czterokrotnie w stosunku do całkowitej sprzedaży detalicznej w 2018 roku i stanowiła ponad połowę wzrostu branży detalicznej.

Wraz ze wzrostem popytu na handel elektroniczny rośnie również liczba narzędzi i platform programistycznych zaprojektowanych, aby pomóc przedsiębiorstwom w zdobyciu przewagi, generowaniu przychodów i rozwoju. Znalezienie i korzystanie z efektywnych platform ecommerce może pomóc Twojej organizacji wykorzystać ponad 500 miliardów dolarów, które w zeszłym roku wydano online.

Jeśli szukasz najlepszej aplikacji do wspierania swojego biznesu e-commerce, możesz być przytłoczony liczbą narzędzi do wyboru w 2019 roku.

Na przykład, niektóre platformy specjalizują się w konkretnych funkcjach, takich jak budowanie strony internetowej lub analizowanie ruchu, podczas gdy inne integrują wiele komponentów w jednym miejscu. Wiele z nich opracowało również aplikacje mobilne ecommerce, które pozwalają na zarządzanie sklepem internetowym bezpośrednio z telefonu.

Tutaj pokażemy kilka naszych ulubionych programów e-commerce na rok 2019 i pomożemy Ci zdecydować, które z nich mogą pomóc Twojej organizacji lepiej się rozwijać.

Punkty sprzedaży online

1. Zakupy na .

Spotify jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych platform ecommerce, dzięki kompleksowemu pakietowi narzędzi i użyteczności. Jego łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwala klientom na stworzenie intuicyjnego sklepu internetowego, nawet jeśli nie mają oni doświadczenia technicznego.

Platforma hostingowa dla punktów sprzedaży oferuje zestaw narzędzi dla firm do sprzedaży swoich produktów - w tym zarządzanie marką, sprzedażą i zamówieniami. Shopify pomaga swoim klientom rozpocząć działalność z niestandardowymi logo, nazwami i domenami internetowymi, a następnie pomaga skalować swoją działalność poprzez sprzedaż i marketing produktów na głównych stronach internetowych, takich jak Facebook, Amazon i Pinterest. Shopify jest kompleksowym zestawem narzędzi, które pomagają firmom robić wszystko, od budowania obecności marki do płatności i wysyłki.

2. BigCommerce

BigCommerce jest kolejnym internetowym interfejsem zaprojektowanym, aby pomóc klientom w sprzedaży i rozwoju ich firm poprzez budowanie stron internetowych, konfigurowalne procesy kasowe i wsparcie SEO.

Platformy te oferują śledzenie zapasów i integrację z Amazon dla ułatwienia sprzedaży. BigCommerce oferuje również inne integracje - Google Shopping, Mailchimp i Instagram Shopping - aby dotrzeć do Twoich docelowych odbiorców tam, gdzie się znajdują.

Bez względu na doświadczenie w kodowaniu, BigCommerce obsługuje gotowe szablony, które można zmieniać w razie potrzeby. Znany z szybkiej szybkości przetwarzania, BigCommerce jest szczególnie przydatny dla nowych firm, które chcą pokazać swoją markę jako niezawodną i szybką.

3. Magento

Magento Commerce, którego właścicielem jest firma Adobe, to platforma, którą można bardzo łatwo dostosować do własnych potrzeb, wciągająca i bezpieczna. Oferuje ona produkty, w tym zarządzanie zamówieniami, inteligencję biznesową i rynek, które pomagają zwiększyć skalę działalności.

Magento oferuje oprogramowanie dla małych, średnich i korporacyjnych firm, ale sprawdza się szczególnie dobrze w przypadku większych klientów. Jej usługi oparte na chmurze zapewniają platformie większą elastyczność i sprawność działania.

Dodatkowo, Magento posiada unikalne rozwiązania oparte na wielkości organizacji, potrzebach i branży, które wspierają Twoje konkretne cele e-commerce. Przykładowo, platforma "Magento for Fashion eCommerce" skupia się na tworzeniu olśniewającego doświadczenia mobilnego i ukierunkowaniu opcji zakupowych, przede wszystkim na potrzeby sklepów detalicznych.

Strona

4. Przestrzeń kwadratowa

Squarespace jest najbardziej znany z eleganckiego i łatwego w obsłudze kreatora stron internetowych. Oprogramowanie to jest liderem w dziedzinie projektowania stron internetowych i oferuje szablony typu "przeciągnij i upuść". Użytkownicy mogą dostosować stronę internetową do swoich potrzeb lub skorzystać z gotowych projektów Squarespace. Co najlepsze, narzędzie to prowadzi firmy przez najlepsze praktyki SEO i strategie domenowe w celu zwiększenia świadomości strony i rozpoznawalności marki.

Organizacje mogą teraz również budować kampanie e-mailowe poprzez Squarespace, łączyć się z konsumentami za pomocą integracji z mediami społecznościowymi i śledzić zachowania odwiedzających. Squarespace pomaga przedsiębiorcom, artystom, restauracjom i wielu innym klientom tworzyć piękne i profesjonalne prezentacje online.