Najnowsze artykuły

Przychody Fotki w górę o 5%, zysk w dół...

Przychody Fotki wzrosły w ubiegłym roku o 4,6% do 377 mln zł. Koszty operacyjne wzrosły o 32,8%, do 2,6 mln zł. Zysk netto spadł z 1,71 mln zł do 1,23...

Czytaj Więcej

6 Najlepszych Sklepów Shopify, które zainspirują Twoje własne

Przewiduje się, że do 2022 roku handel elektroniczny będzie stanowił 17% całej sprzedaży detalicznej w USA. Wraz z rozwojem handlu elektronicznego rośnie również konkurencja, przez co trudno jest odróżnić Twoją stronę od wszystkich innych.

Nie wystarczy mieć jedyny w swoim rodzaju produkt: aby przyciągnąć idealną publiczność - a co ważniejsze, aby zamienić ją w pasjonujących ambasadorów marki - potrzebujesz jedynej w swoim rodzaju strony internetowej.

Elegancka i urzekająca strona Shopify może przyciągnąć dużą publiczność, a nawet stać się twoim marketingowym hitem od początku do końca.

Ale musisz wiedzieć, co sprawia, że jedna strona Shopify jest lepsza od innych. Oto lista 16 najlepszych z najlepszych sklepów Shopify, które zainspirują Twoją stronę.

Bez względu na to, czy jesteś nowy w e-handlu i masz zamiar zaprojektować swoją pierwszą stronę internetową, czy też jesteś weteranem e-handlu, który rozważa przeprojektowanie strony, aby przyćmić konkurencję w 2018 roku, ta lista oferuje wiele kreatywnych pomysłów.

1. UgMonk

Jeff Sheldon rozpoczyna sekcję "O" na swojej stronie UgMonk od prostego pytania: "Dlaczego tak trudno było znaleźć świeże, wysokiej jakości, wyjątkowe przedmioty w nowoczesnej estetyce?" Jego strona Shopify jest prosta i świeża, pokazuje ubrania UgMonk, przedmioty użytkowe, torby i nadruki w tym samym nowoczesnym stylu estetycznym, którego szukał projektując swoje unikalne produkty.

2. Pipcorn

Kiedy myślisz o popcornie, to założę się, że pierwszą obawą, która przychodzi mi do głowy, nie jest "czy to jest zdrowe?". Pipcorn o tym wie, więc na ich stronie głównej widnieje prosty slogan: "Najbardziej delikatny, chrupiący, pyszny popcorn ... i nie zniszczy twoich zębów jak 'generyczne' rzeczy". Najlepsze strony internetowe znają swoje podstawowe obawy docelowej grupy odbiorców (w tym przypadku smak popcornu i jądra w zębach), i sprzedają je na tych rozwiązaniach z góry.

Jeśli spojrzysz na ich stronę "About Us", znajdziesz na niej produkty Pipcorna, które nie zawierają GMO, są wegańskie, bezglutenowe i pełnoziarniste. Nawet jeśli to mogło być łatwo włączone do ich hasła, zdecydowali się wykluczyć go na rzecz rozwiązania naszego większego problemu: Czy to smakuje dobrze?

3. Taylor Stitch

Dziecko we mnie uwielbia stronę Taylora Stitcha ze względu na kreatywne alternatywy pojawiające się w momencie, gdy zawiśniesz nad produktem: na przykład kurtka, przerzuca się na obraz modelki pozującej z kurtką na motocyklu.

Strona internetowa Taylor Stitch robi coś jeszcze naprawdę fajnego: prawie natychmiast zwraca większą uwagę na swój przekaz niż na swoje produkty, z "Trzema prostymi składnikami" napisanymi na większości zdjęć, które widzisz na stronie głównej. Taylor Stitch nie tylko produkuje wysokiej jakości odzież. Ma również na celu zmniejszenie ilości odpadów i pomoc środowisku naturalnemu poprzez tworzenie ubrań z produktów przetworzonych lub w 100% naturalnych.

Na ich stronie internetowej, nie można przegapić ich wysiłków na rzecz ochrony środowiska, i założę się, że jest to czynnik wyróżniający większość kupujących, gdy natkną się na stronę.

4. Happiness Abscissa

Wiele stron internetowych, które wymieniłem na tej liście, ma czyste, proste linie. Happiness Abscissa jest wyjątkowa. Pokazuje zabawną stronę poprzez wyświetlanie układu z jasnymi abstrakcyjnymi obrazami, a nawet produktami zwisającymi pod różnymi kątami.

Logo firmy, krzywe "Ha", przyciąga uwagę widza, a następnie używa Ha w zdaniu bez definiowania słowa, co dodatkowo pobudza ciekawość odbiorcy. Masz poczucie, że nie biorą się zbyt poważnie, dając widzowi wesołe i zabawne doświadczenie.

5. Skinny Teatox

Ja sam skusiłem się na zakup produktu Teatoxa, kiedy sprawdzałem tę stronę (w mojej obronie, mieli jednodniową wyprzedaż flashową, której nie chciałem przegapić). Strona główna Skinny Teatox natychmiast konfrontuje się z twoimi największymi obawami ("Czy to naturalne? Tak. Czy to zadziała? Tak.") i używa pastelowych kolorów i słodkich ikon bikini i kubków, aby przekazać świeży klimat.

Jak zauważyłem w kilku innych witrynach Shopify, Skinny Teatox umieszcza swoje produkty na stronie głównej z łatwym połączeniem "kup teraz" do działania. Dla firmy, która nie jest zbyt skomplikowana, aby się zorientować ("All Natural Detox Weight Loss Tea" jest napisane obok nazwy firmy w wyszukiwarkach internetowych), myślę, że ma sens oferowanie widzom tego, czego chcą z góry.

6. HELM Boots

"Nasze buty dają mężczyznom pewność siebie od podstaw, pewność siebie do podjęcia kroków, których nigdy wcześniej nie podejmowali." HELM natychmiast motywuje widzów poprzez emocje: Być może po prostu jestem facetem, który chce kupić kilka butów, ale tak, zdecydowanie chciałbym również trochę pewności siebie i odwagi, gdy jestem przy tym. Strona wygląda elegancko, i można znaleźć wszystko od strony głównej, która jest przeznaczona do konwersji widzów na różnych etapach podróży kupującego i ukoić wątpliwości jak przewijać.